Kredyty, Pożyczki, Lokaty

Kalkulator kredytowy -kredyty gotówkowe i hipoteczne

kalkulator kredytowy

Czasami potrzebujemy zaciągnąć kredyt lub pożyczkę natomiast nie orientujemy się za dobrze w kwestiach dotyczących ich kosztów. Właściwym podejściem w takiej sytuacji będzie wykorzystanie kalkulatora kredytowego, jaki w łatwy i szybki sposób pozwoli nam na wyliczenie całkowitych kosztów związanych z wzięciem kredytu.


Kalkulator kredytowy to prosty sposób także na znalezienie korzystnego kredytu, jaki będzie spełniał nasze oczekiwania. Zdołamy dzięki niemu określić na przykład odpowiednią kwotę kredytu, tak by jego raty bezproblemowo mieściły się w naszym budżecie domowym, a jego spłata była dla nas realna.


Obsługa kalkulatora z reguły jest łatwa i intuicyjna.  • Wybór zobowiązania – w tym miejscu wybieramy rodzaj kredytu, jaki chcemy wziąć może to być kredyt gotówkowy czy mieszkaniowy. W zależności od jego typu zmienia się wysokość raty czy oprocentowanie.
  • Suma zobowiązania- wybieramy kwotę zobowiązania jaka spełni nasze oczekiwanie.
  • Czas zobowiązania- pozwala na wybór okresu spłaty oraz ilości rat. W tym miejscu także liczy się rodzaj zobowiązania. Przy kredycie gotówkowym może to być 12 miesięcy, a w przypadku kredytu mieszkaniowego czas ten rozłożony zostaje na lata.

Więcej informacji oraz symulacji kredytowych na http://info-kredytowe.pl

Wyszukiwarka